

Als je op zoek bent naar panty's die een beetje bloemige elegantie aan je outfit toevoegen, dan zal Gabriella Flora 20 DEN je zeker interesseren. Deze dunne en transparante panty's in het zwart zijn versierd met een delicaat maar duidelijk bloemenpatroon.
Gabriella Flora-panty's zijn verkrijgbaar in twee kleurvariaties: NERO en BEIGE. Beide kleuren passen goed bij veel andere kleuren en bieden de mogelijkheid om verschillende stijlen te creëren.
De fabrikant heeft ook gezorgd voor het comfort van het dragen van de panty's. Ze zijn verkrijgbaar in drie maten: 2, 3 en 4, en hebben ook een katoenen kruisje en een platte naad. De tenen zijn transparant, zodat je open schoenen of sandalen kunt dragen.
Datasheet
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności
Poznaj dostępne metody dostawy
Zapoznaj się z regulaminem sklepu